Ik weet niet hoe het bij jou is, maar mijn januarimaand is voorbij gevlogen! Ik heb genoten van de sneeuw, van veel soep en winterse gerechten. Het was een fijne maand en ik ben het jaar goed gestart. Ik hoop jij ook! Februari is een korte maand waarin we echt nog winters weer kunnen hebben dus we gaan voor comfortfood!
|
En 14 februari is het natuurlijk de dag van de liefde! Ik heb allerlei verwenrecepten op de site staan en deel er natuurlijk een aantal van in deze nieuwsbrief. Verwen iemand die je lief is of dat nu je partner, je moeder, je vriendin of een buurvrouw is.
|
Heb je al gezien dat je nu makkelijker per categorie kunt zoeken op de website? Op deze pagina vind je een overzicht van de categorieën waardoor je gerichter kunt vinden waar jij trek in hebt. En kies anders voor de zoekbalk en typ jouw zoekwoord in.
|
|
|
|
Voor Valentijn
|
|
Zoet, verleidelijk en natuurlijk overheerlijk! Verwennen mag op Valentijnsdag!
|
|
|
|